Belirtiler parazit insan vücudunda

parazitler, insan vücudunda

Sık sık insanlar, düşünen resimleri parazitler, söz, kendilerini, onlardan bu asla olmayacak. Çünkü onlar, sürekli ellerini yıkamak, doğurur, evcil hayvanlar için değil, yemek yeme yerleri ve hazırlanan evde, son derece titizlik ile takip ederek teknoloji, yemek, içmek suyu açık şüpheli kaynaklardan. Ama cevap tüm bu iddialar belki de en ne olduğu değil, neşeli. Dünya Sağlık Örgütü sağlamıştır gerçekler, rapor, dünyada ölüyor her yıl yaklaşık 50 milyon insan, 16 milyon biri ölüyor paraziter ve bulaşıcı hastalıklar. Hasta aynı virüs ile enfekte olsun, bağırsak solucanlar, mal üçüncü sırada.

Nasıl bir sanat varlığı değil dilekçe alan var vücudunda? Bu soruya yanıt için basit ve erişilebilir dil dr. Thomas J. Brooke «Temel tıbbi parazitoloji». Diyor kurt – bu en eski insan parazitleri çok yakından yerleşmiş insan vücudunda, onun bağırsaklarında, organları, ayarlanabilir böylece orada bazen onların varlığı olur uzun bir süre için bir kişi için kesinlikle önemli değil.

Amacı, her bir parazit başka bir kılık. Önemli onlar için uzun bir süre fark edilmeden kalmak için daha uzun yaşamak. Ve bu insanlar olduğunu düşünüyorum parazitler çok aptal, derin bir yanılgı. Bu oldukça zeki yaratıklardır. Doğal olarak, bir zihin var, böyle bir ölçüde gelişmiş, insanlar gibi, ama onlar hayatta ve çarpma, bu görmezden geliniyor. Çoğu insan, kendilerini normal hatta ağrıları, cilt problemleri, kabızlık, sendromlar, kronik yorgunluk olmadan görünür bunun nedeni, sık sık titreme ve eklem ağrısı. Ve sonuçta tüm bu faktörler uyarmalıdır insanları zorlamak daha yakından ve bakım bunu onun bizzat.

Parazitler, insan vücudunda belirtiler

Barış bağırsak parazit canlılar, yaşayan organizmalar insanların büyük bir. Bunlar büyük bir uzunluğa ulaşan, birkaç metre, ve tamamen görünmez göz varlıklar. Fark edilmeden kaldıkları insanlar için, onlar tamamen işgal bedenlerini ve onları çok iyi bir gövde. Orada yaşadıkları, doğurmak ve sadece bazı belirtileri parazitler insanlarda olabilir söylemesin onların varlığı hakkında.

Her haşere vardır belli bir yere yerelleştirme canlı vücudunda. Bu nedenle, değişen ve klinik lezyonlar. Ancak genel belirtileri ile doğruluk %75 diyorlar bir kişi enfekte.

belirtiler vücuttaki parazitleri

Belirtiler vücuttaki parazitleri:

 • Zehirlenme, neden olduğu asalak olarak yaşayan, vücutta yaratıklar. Çoğunlukla bu gibi durumlarda başlar ve sık sık baş ağrısı, iştah kaybolur, mide bulantısı ve sinirlilik.
 • Alerji, görünen aynı gibi aniden kaybolur. Onu neredeyse imkansız kurtulmak kullanılarak dermatolojik ilaçlar. Eğer bir kişi, eğilimli alerji parazit ile enfekte olur, o daha çok kendini gösterir. Bu dolu olabilir spazmları bronşlar veya ödem, mukoza.
 • Anemi sonucu olarak görünür parazitlik solucanlar nedeniyle bir kişi. Genellikle bu besin alıyordu, daha önce yoktu, onun için iyi hissediyorum, ama ortaya çıkması ile bağırsak solucanları resim biraz değişiyor. Özellikle vücut yetersiz hale demir, bir dıştan kendini soluk cilt kapakları ve sık vertigo.
 • Zayıflama görünür toprak belirgin savaşlar ile insanlar parazit yararlı mikroorganizmalar. Çocuklarda kendini gösteriyor daha parlak sadece. Eğer normal beslenme adam bitkin görünüyor ve üstelik kilo var şüphelenmek için bir neden suçlama parazitler.
 • Sabit olmayan hipertermi, hangi sıcaklık artar, küçük, etiketler, genellikle en fazla 37.5 derece. Bu sıcaklıkta hiç bir belirti yok, olası bir hastalık.
 • Bağırsak bozukluğu için en önemli işareti parazitler insanlarda. Bulgular bu bozukluklar çok çeşitli olabilir. Bu olabilir, karın ağrısı, birlikte gaz, ishal, kabızlık, guruldama. Sık sık bu belirtileri ile ilişkili dysbiosis, bir kaybolur sonra bile, medikal ve antibakteriyel tedavi.
 • Tercih edilen bir tutum tatlılar. Damak bağımlılığı insan sık sık değişiyor. Bunun nedeni yetersiz miktarda vücudunda besin.

Eğer çıktı hiç biri bu bir işaret olmalı endişe verici bir kişi için, ve eğer bu belirti, bir değil birden çok iyidir, hemen sohbet bir uzman ile.

Vardır ve bazı spesifik belirtiler durumuna parazitler, insan vücudunda:

spesifik belirtiler, parazit
 1. Yorgunluk, birlikte kabus yatmadan. Böyle bir olgu, özellikle oluşabilir merkezi sinir sistemi, insan tahriş bağırsak solucanları oluşturmak açığı yararlı maddeler nedeniyle kötü emilimi için gerekli tüm eser elementler.
 2. Sorun iştah. O ya hiç yok, ya da tam tersi çok yükselir. Tat, ağızda acı bir kişinin zehirlenme sonucudur organizma.
 3. Gıcırdayan dişleri ile güçlü şube salya falan görünür bir yenilgi solucanlar sinir sistemi ve karaciğer insan.
 4. Kas ve eklem ağrıları. Böyle şeyler olur, eğer hasarlı ve iltihaplı kas dokusu varsa, bağırsak solucanları, sıvı, eklem ve kas ağrıları.
 5. Rahatsızlık genital bölge. Bu tür belirtiler insanlarda, virüslü Trichomonas.
 6. Bağışıklık sistemi, bir tehdit, sık sık soğuk algınlığı ve neden olan guatr.
 7. Onkolojik hastalıklar, meydana gelen nedeniyle kronik zehirlenme vücut parazitler, arızası, bağışıklık sistemi, uzun süreli iltihabi süreçleri, vücutta eksikliği ve yararlı bir besin.
 8. İltihabi süreçleri solunum organları. Bazen tanıdık bizim için görünüşte sıradan bir öksürük, sıcaklık artışı, salgıları balgam ve burun akıntısı başka bir şey değildir, gibi belirtileri göç parazitler. Sık sık askariazis ve benzer bir hastalık eşlik pnömoni.

Bazı durumlarda, insanlar, enfekte parazitler, sık sık hasta bakteriyel ve viral hastalıklar, uyanıyor, geceleri ciddi sorunları var ağırlık, şişlik, göz kapaklarının, dermatit ve papilloma ve dikkat tüm bu belirtiler.

Uzmanlar şiddetle tavsiye nedenleri bazı hastalıklar mutlaka ekarte varlığı, insan vücudunda bağırsak solucanları. Kadın, geçirmiş saldırı solucanlar muzdarip olabilir, ağrılı ve düzensiz adet döngüleri, myom, myom, fibro-kistik mastit. Erkekler, sahip olduğu keşfedildi, sistit, prostatit, kum ya da böbrek taşları ve mesane veya adenom da ortadan kaldırmak için tercih edilir olanak varlığı eder.

Bazı durumlarda parazitlerin varlığı tanımlamak ve görsel muayene ile potansiyel olarak yaralı bulunan kurt adam. Hangi belirtiler, her şeyden önce, var acele gözler?

Enfeksiyon solucanlar belirlenir:

belirlemek için nasıl enfeksiyon
 • Bir kişi olabilir, bir sürü sivilce, çiller, onun kapak cilt kaba ve solgun, önceki, görünür yüzünde, pigment lekeleri, ağrı ve akıntı oluşabilir. Tırnaklarını görünür bir neden gibi son derece kötü durumda – onlar pul pul ve kırık, çatlak topuk. Böyle bir dış belirtileri hakkında konuşmak, tüm gastrointestinal sistem olabilir tabi saldırılara trikomonas, giardia veya diğer basit.
 • Çocuklarda, enfekte parazitler yetersiz, uygunsuz, yaş, büyüme, gelişmemiş kulak memesi, parmak, kısacası kendilerini avuç içi, yetersiz, açılan saç.
 • Keşfedilen bir dil bir insan, iyi belirgin bir beyaz çiçek ne diyor, ne bu mantar Candida kapalı yalnızca dil değil, aynı zamanda tüm bağırsak, yemek borusu, ve mukoza, gastrointestinal sistem. Girişimleri kaldırmak için bu plak dil neden olumlu sonuçlar, gerekli tedavi ilaçlar.
 • Ortaya patojenik faktörler, vücut analizleri ile tüm iş.

En ufak bir şüpheli durumu vücutta «beklenmedik misafir» ve tesadüf de olsa çiftler belirtileri gecikme daha iyi değil ve tavsiye alabilirsiniz uzmanları. Çünkü parazitler bu acımasız yaratıklar, hangi daha iyi kurtulmak bir kez ve herkes için.