Tam bir vücut temizliği için bitkisel evde.

otlar

Tedavi öncesi herhangi bir hastalık gerekmektedir temizleme vücudun, sonra gider pek çok sorun.

Mükemmel bir etki sağlar tam vücut temizliği için bitkisel kapsamlı bir düzeni, ama seçici.

Eğer adam baktı kendi içine, hemen tamam olur neden onun hastalık. Sen-ebil görmek içinde onun kalın bağırsak 10 kg dışkı veya 1-2 litre mukus gibi kahverengi algler, hangi dolaşıyorlar kurt. Garip çıkıntılar duvarlarında kalın bağırsak, daha fazla bir denizanası ya da mantar, — öyle görünüyor polipler. Onun karın, özellikle alt karın görmek istiyorum mukus birikmesi.

Özellikle salladı ve Size özel bir görünüm karaciğer, Dolu taşları en zengin renk, kirli bir kitle. Birçok böbrek kum ve bazı tıkanıyor taşlar. Işık dolu, mukus ve maxillary sinüsler dolu bir sürü irin.

İnsanlar 40 yaşında sürpriz bulunmuş, yaklaşık ⅓ hücreleri kendi vücut çelik, eski ve fonksiyonları gerçekleştirmeyin. Bunların bir kısmı öldü ve ayrışma vücudu zehirler.

Kendine özgü kokusu olduğunu gösterir bu süreç! Bu bir yana, onlar gözden kirli kan ve daha fazlası için hayran olurdu.

Tüm bunları görünce, hemen fark ediyorum, ne kalp ağrıları zehirli kan, kötü sindirim — çamurlu karaciğer, görme kaybı ve işitme — yürüme birikmiş kafamda iltihap ve fıtık ve cinsel zayıflık ortaya çıktı biriken karın alt kısmında mukus. Tüm bu tedavisi ilaçla mümkün, ama her şeyden önce, gerek görebilmek için fiziksel kir vücuttan.

Aşamaları:

  1. Kurtuluş parazit, mikrop, mantar ve bakteri
  2. Kurtulmak polipler, bağırsak, kabızlık, papillomas
  3. Temizlik, bağırsak, karaciğer, safra kesesi, pankreas.
  4. Tuzları eklem
  5. Kan temizleyici ve kan damarları
  6. Temizlik akciğer ve bronşlar
  7. Arıtma böbrek
  8. Bağışıklık iyileştirilmesi

Görünmez dünya parazitler. Kurtuluş parazit, mikrop, mantar ve bakteri

Korkmayın şok gerçeği öğrendikten sonra vücudunuz hakkında: bu %10-15'inde kitle bağırsak solucanları farklı. Bilinen yaklaşık 20 bin solucanlar, bağırsak parazit insan vücudunda. Kişi kadar güçlü ve genç, parazit oluşturmaz özel sağlık sorunları, ama zamanla parazitler zayıflatmak efendisinin daha fazla ve daha fazla, yerleşme ve kolonize belirli bir organ. Zarar ve damarları tıkamadan, onlar oluşturmak için bir temel inme, kalp-damar hastalıkları, kanser, diyabet, multipl skleroz, kolesistit, sedef hastalığı, karaciğer sirozu. Bu hastalık 3-4 çeşit solucanlar, giardia, kedi kelebeği, fascioliasis. Kronik dırdır bronşit, pnömoni ve akut solunum yolu enfeksiyonları sonucu yerleşim alveoller akciğer larva paragonimoses. Parazitler yaşam sürecinde özellikler çok zararlı ve toksik maddelerin vücuda zorunda üretmek için yağ dokusu için çözülür. Ortam harika, lentetsa ve boğa tenya için en şişman insanlar. Ortam pigme tenya vücut çok papillomas. Guatr — cok bağırsak non-simbiyotik (yabancı) mikroorganizmalar. Kurtulmuş flukes-parazitler başlar giderici, yağ ve su gibi çözücü, kir, ve hemen size temizlenmelidir bağırsak ve karaciğer, safra kesesi, çıkarmak için ölü parazitler.

Kurtulmak polipler, bağırsak, rektum, mide, papillom, kabızlık

Undigested proteinler bir araya yumru ve piyasaları sağ yukarı kısım kolon «rezerv», ve her zaman yeme eklenen yeni dışkı kümeleri, biriken 40 kg kıvrımları-ceplerinde yıllardır. Çürüyen başlar ve emme sistemi kolon kovalayan vücut zehirler, kanserojen, cüruf, çürüyen ürünler, yerleşmek duvarlarında dolaşım sistemi. Ayrıca, bağırsak gerilir, deforme, sıkıştırır ve yerinden kendi koltuk karın organları — dalak, mide, pankreas. Kurtarma sırasında sigmoid kolon gelişen myomlar rahim, cysts, yumurtalık, viraj rahim. Sıkıştırılmış arterler, venler, sinirler. Gelişen hemoroid-varis rektum, kabızlık, erkeklerde prostatit, iktidarsızlık. Eğer vücudunuzda var var polipler, asma benler, özellikle boyun, koltuk altı, vb, bu ne diyor, ne var polipler bağırsak zorlukla fark tubercle 3-4 cm çapında. Polipler zararsız değil. Uzun süreli varlığı hücreleri polip olabilir olmaya, kötü huylu. Ortalama olarak her beş polip haline kanseri.

Vücut temizliği (bağırsak, karaciğer, safra kesesi, pankreas)

Karaciğer temizliği ile başlar, dört günlük bir eğitim otlar sırasında hangi taşlar kısmen çözülür, yapılır, yumuşak ve safra kanalları dilate. Kanallarının tıkanması mahrum bir prosedür için hazırlık yapılan sade bir şekilde şema ile tedavi. Bu gün çalışabilirsiniz. Beşinci gün başlar temizlik. Sen şok, ne zaman kendi gözlerinizle göreceksiniz sizin çıkacaktır. Bir sabah temizlik barsak gider 10 kg kadar kir, sırasında 1-2 bowel movement— go dışkı kalıntıları, kurt, mukus. Bütün gün temizlenir, karaciğer, safra kesesi: dışarı çözünmüş çakıl şeklinde jöle ya da kil, sarı pul, irin, tohumlar, film (precancerous). Mümkün olduğunca hasta değil, taşıyan tüm bu hayal yıllarca? Temizlik devam eder iki hafta. Bu süre zarfında kayıp 10 kg kadar azalır, karın. Daha etkili bir karaciğer temizlemek tavsiye edilir bu prosedürü geçirmek için 4 kez, üç ayda bir, daha sonra yılda bir kez bahar.

İnsan vücudu — kendinden ayarlı bir sistem kirlenen mümkün işlevleri gerçekleştirmek ve kişi hasta olur. Duş altında tabi her gün içinde? İşte bu nedenle, kurtulmak için bir girişim ile hastalığın hap bir sonuç veriyor, çeşitli pahalı kremler ve maske geliştirmek yüz cilt. Kırışıklıklar daha fazla olur, ve bunların her biri uygun slagging ya da organ. Kırışıklıklar, üst dudak üzerinde işaret baskı bağırsak, gözlerinin altında torbalar — tıkanmış böbrek vb satın almak pahalı bir krem? Daha kolay değil mi temizlemek nedenini kırışıklık yaşlanma cilt, fırçalama vücut? Sonuç olarak, kaldırma vücut parazitler, zehirler ve toksinler normal metabolizması, fonksiyonu, iç salgı bezlerinin, vücut ağırlığı, kaybolur alerjik olaylar, halsizlik, baş ağrısı. Artan performans, esneklik, yaşam ilgi, cilt geliştirir, gider gençleştirme, kırışıklıkları düzgünleştirir.

Temizlik yöntemi önlenmesidir.

Hemen hemen tüm insanlar için önerilen yöntem vücut temizliği ile önlenmesi. Sürecinde uzun yıllar kullanım ücretleri yan etkileri ortaya çıktı.